Taupiet savu laiku, sadarbojaties ar mums!
Mēs nodarbojamies ar biroja drukas ierīču remontu, pārdošanu un nomu (printeru, skeneru, kopētāju) un visu, kas ar to saistīts.
Serviss

DRAGON TONER

2016. gada sākumā mūsu tirdzniecības un ražošanas apvienība ReFurbished Service saņēma ekskluzīvu līgumu par zīmolu DRAGON TONER pārstāvību Latvijas tirgū.

DRAGON TONER ir augstas kvalitātes drukas iekārtu izejmateriāli - Ķīnā ražotas tonera un tintes kasetnes.

Kasetņu ražošanā tiek izmantoti tikai augstas kvalitātes materiāli, kuri nodrošina lielisku attēlu un tekstu izdrukas. Testēšana tiek veikta saskaņā ar STMC standarta prasībām, pie augstas un zemas temperatūras, augsta un zema mitruma, kas nodrošina stabilu produkcijas kvalitāti. Kombinācijā ar stingru kvalitātes kontroles sistēmu, tas dod iespēju gandrīz pilnībā izslēgt brāķētu produkciju. Milzu centieni ir vērsti uz produkcijas testēšanu un jaunu tehnoloģiju attīstīšanu, lai nodrošinātu augstas kvalitātes produkciju un tās pirmreizēju ieviešanu tirgū.

DRAGON TONER kasetnes tiek pakļautas ļoti stingrai ražošanas kvalitātes kontrolei un tiek pārbaudītas saskaņā ar ISO / IEC 19752, 19798, 24711 ražošanas standartiem. Viss ražošanas un menedžmenta process ir sertificēts saskaņā ar ISO 9001: 14001 standartiem. Saskaņā ar RoHs direktīvu, kasetnes nesatur svinu, dzīvsudrabu, kadmiju un citas bīstamas vielas.    

DRAGON TONER kasetnes, tas ir:

 • Izcila kvalitāte, garantējot nepārtrauktu drukāšanu.
 • Lieliska cena, pieejama visiem.
 • Ražošanas organizācija saskaņā ar ISO 9001: 14001.
 • Paaugstināts tintes daudzums salīdzinājumā ar OEM kasetnēm.
 • Pildītas ar augstas kvalitātes tinti un toneri.
 • Pieejamo modeļu lielākais klāsts visiem populārajiem zīmoliem.
 • Pievilcīgs iepakojuma dizains ar augstu kasetņu aizsardzības līmeni.
 • Saderīgu printeru modeļu saraksts uz iepakojuma.
 • Pievienota kasetnes ievietošanas instrukcija.
 • 12 mēnešu garantija no iegādes brīža.
 • Ātra jaunu kasetņu modeļu izgatavošana jaunajiem printeriem.

Īpaša uzmanība tiek pievērsta DRAGON TONER kasetņu iepakojumam:

 • Katrai tonera kasetnei ir kontroles lente, mikroshēmas un fotocilindra aizsardzība. Visām tintes kasetnēm ir izejas atveres vai drukas galviņas aizsardzība, kas novērš tintes noplūdi vai izžūšanu kasetnes ilgstošas ​​uzglabāšanas laikā. Uz visām DRAGON TONER tintes kasetnēm ir kontroles spiedogs lāzera hologrāfiskās uzlīmes veidā.

 

 • Katra kasetne ir iepakota gaismas necaurlaidīgā LDPE polietilēna iepakojumā, tik biezā, kas aizsargā to no mitruma un putekļiem ilgtermiņa uzglabāšanas laikā. Papildus kasetni aizsargā Airpaq paketes no iespējamiem mehāniskiem bojājumiem transportēšanas laikā. Un, protams, krāsaina kartona kaste ar mūsdienīgu dizainu, uz kuras ir saraksts ar saderīgām drukas iekārtām katram kasetņu veidam.

  

 • Lai nodrošinātu garantiju, uz kartona kastes tiek izvietots pārdošanas datums. Garantijas ietvaros pārdevējam ir jānodrošina jebkuru pārdoto DRAGON TONER kasetņu garantiju 12 mēnešu laikā no pārdošanas dienas.  

 

 • Lai nodrošinātu DRAGON TONER produktu identificēšanu, uz katras kasetnes ir uzlīmēta īpaša etiķete ar QR kodu. QR kods ir matricas kods (divdimensiju svītru kods), ko izstrādājusi kompānija "Denso Wave". Abreviatūra QR (ātrā atbilde) nozīmē ātru atbildi. Lai lasītu šo kodu, jums ir nepieciešama vienkārša programma, kas ir instalēta mobilajā tālrunī vai citā noliktavas sistēmu apkalpošanas ierīcē. Pārbaudot šo etiķeti, skenēšanas displejā tiek parādīts unikāls daudzciparu burtciparu kods DRAGON TONER, kurā visi šajā kārtridžā esošie dati par tirdzniecību un ražošanu ir šifrēti. Izmantojot šo kodu, jūs varat izsekot visu kārtridžu ražošanas vēsturi, izmantojot komponentu bāzi, gatavo produktu glabāšanai un nosūtīšanai oficiālajam pārstāvim.

   

 • Tajā pašā laikā uz kārtridžu var ielīmēt atsevišķu etiķeti ar īpašu astoņciparu skaitli, kas sastāv no burtiem un cipariem, kurus var izmantot, lai noteiktu kārtridžu partijas numuru, piegādes datumu un ražošanu, izmantojot DRAGON TONER noliktavas datubāzi. Šī datu bāze ir iekšēja informācijas sistēma, un tā ir slēgta no gala lietotāja.

   

 • ·Uz iepakojuma kastes ir svītrkoda etiķete, kas būtībā pilda tādas pašas funkcijas kā etiķete ar QR kodu uz kasetnes, kā arī kalpo kā iegrāmatošanas ērtība, uzglabājot produktus.

   

Visi šie DRAGON TONER produktu marķēšanas elementi dod to unikalitāti un ļauj viegli identificēt šos produktus salīdzinājumā ar citiem ražotājiem, kā arī kalpo par elementiem aizsardzībai pret viltotām precēm.